Karşıyaka Toshiba Servis

notebook2Uzman teknik servis ekibimiz ile İzmir il sınırları içerisinde yer alan Karşıyaka semtindeki adresinizden Toshiba bilgisayarlarınızı teslim alıp, donanımsal ve yazılımsal servis hizmetlerini vermekteyiz.
Donanımsal arızaların yanı sıra bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri ve format vb. konular ile ilgili servis destek hizmetleri verilmektedir.
Adresinizden teslim alınan cihazlardan herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

garantiizmir-bilgisayar2Notebook değişen parçaları garanti kapsamına alınır.

Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

Cihazınızla ilgili sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz sevkiyat ve parça değişim işlemi en kısa sürede tamamlanarak sorun giderilir.

Yazılım kurulumları ve güncellemeleri kullanıcı yönetiminde olması nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Notebook format işlemi ücrete tabii olarak yapılmaktadır.

Onarım işlemleri onayınız doğrultusunda gerçekleşir ya da yine talebiniz ile geri iade işlemi gerçekleştirilir. İade esnasında herhangi bir ücret alınmaz.

toshiba-adaptor.kckNotebooklar belli bir döngüden sonra batarya ömürlerini bitiriyor ve bu sefer adaptör takılı durumda kullanılmaya başlanıyor. Bu kullanımlar sırasında yapılan hatalardan biride cihazı diz üstünde ya da yumuşak bir zemin üzerinde kullanmak. Böyle olunca hem CPU ve grafik işlemciler var olan ısıyı soğutamıyor hem de genelde arkada yer alan besleme soketleri burkulmaya maruz kalıyor. Bu da ana kart üzerindeki soketin zamanla gevşemesine ya da kırılmasına neden oluyor. Bu arada mevcut besleme adaptörünün soketinde benzeri durumlar oluşabiliyor.

Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.