Karataş Toshiba Servis

notebook2İzmir il sınırları içerisinde yer alan Karataş semtindeki adresinizden Toshiba marka bilgisayarlarınızı uzman teknik servis ekibimiz ile teslim alıp servis hizmetlerini vermekteyiz.
Donanımsal arızalar ile birlikte bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri ve format vb. konular ile ilgili servis destek hizmetleri de tarafımızdan verilmektedir.
Adresinizden teslim alınan cihazlar için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

garantiizmir-bilgisayar2Notebook değişen parçaları garanti kapsamına alınır.

Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

Toshiba marka cihazınızla ilgili sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz sevkiyat ve parça değişim işlemi en kısa sürede tamamlanarak sorun giderilir.

Yazılım kurulumları ve güncellemeleri kullanıcı yönetiminde olması nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Notebook format işlemi ücrete tabii olarak yapılmaktadır.

Onarım işlemleri onayınız doğrultusunda gerçekleşir ya da yine talebiniz ile geri iade işlemi gerçekleştirilir. İade esnasında herhangi bir ücret alınmaz.

toshiba-cdromOptik okuyucusu bozulan bir dizüstü bilgisayarın okuyucusu genellikle tamir edilmez. Ancak değiştirilir. Tamir edilme maliyeti değişim maliyetine yakın olduğundan ve tamir edildikten sonra eski performansını yakalayamayacağından değişim yolu tercih edilir.

Onarım işlemleri onayınız doğrultusunda gerçekleşir ya da yine talebiniz ile geri iade işlemi gerçekleştirilir. İade esnasında herhangi bir ücret alınmaz.

Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

Call Now Button
Konuşmay Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?