Karşıyaka Toshiba Servis

Karşıyaka Toshiba Servis
notebook2

Toshiba notebook teknik servisi olarak model gözetmeksizin onarım işlemleri yapılmaktadır.

Teknik servisimize tarafınızdan teslim edilen cihazlar ücretsiz arıza tespitinin ardından, sizinle telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.

Notebook arıza bilgisi, onarım bilgisi, onarım garanti bilgisi ve ücretinin tarafınıza aktarılmasının ardından işlemler başlatılmaktadır.

Onarım onayı vermemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade edilmek üzere teslim almanızı beklemektedir.

ONAY ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ.

garantiizmir-bilgisayar2Notebook değişen parçaları garanti kapsamına alınır.

Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

Cihazınızla ilgili sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz sevkiyat ve parça değişim işlemi en kısa sürede tamamlanarak sorun giderilir.

Yazılım kurulumları ve güncellemeleri kullanıcı yönetiminde olması nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Notebook format işlemi ücrete tabii olarak yapılmaktadır.

Onarım işlemleri onayınız doğrultusunda gerçekleşir ya da yine talebiniz ile geri iade işlemi gerçekleştirilir. İade esnasında herhangi bir ücret alınmaz.

toshiba-adaptor.kckNotebooklar belli bir döngüden sonra batarya ömürlerini bitiriyor ve bu sefer adaptör takılı durumda kullanılmaya başlanıyor. Bu kullanımlar sırasında yapılan hatalardan biride cihazı diz üstünde ya da yumuşak bir zemin üzerinde kullanmak.

Böyle olunca hem CPU ve grafik işlemciler var olan ısıyı soğutamıyor hem de genelde arkada yer alan besleme soketleri burkulmaya maruz kalıyor. Bu da ana kart üzerindeki soketin zamanla gevşemesine ya da kırılmasına neden oluyor. Bu arada mevcut besleme adaptörünün soketinde benzeri durumlar oluşabiliyor.

Open chat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by