Sarnıç Toshiba Servis

notebook2İzmir il sınırları içerisinde yer alan Sarnıç semtindeki adresinizden uzman teknik servis ekibimiz ile Toshiba bilgisayarlarınızı teslim alıp, donanımsal ve yazılımsal servis hizmetlerini vermekteyiz.
Bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri ve format vb. konular ile ilgili servis destek hizmetleri verilmektedir.
Adresinizden teslim alınan cihazlardan herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

garantiizmir-bilgisayar2Notebook değişen parçaları garanti kapsamına alınır.

Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

Cihazınızla ilgili sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz sevkiyat ve parça değişim işlemi en kısa sürede tamamlanarak sorun giderilir.

Yazılım kurulumları ve güncellemeleri kullanıcı yönetiminde olması nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Notebook format işlemi ücrete tabii olarak yapılmaktadır.

Onarım işlemleri onayınız doğrultusunda gerçekleşir ya da yine talebiniz ile geri iade işlemi gerçekleştirilir. İade esnasında herhangi bir ücret alınmaz.

Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

toshiba-adaptor.kckAdaptör arızaları adaptörün genellikle yüksek voltajda yanmasından kaynaklanan arızalardır. Şebeke voltajından yanan adaptörler de görülmektedir. Ancak bunun için sadece adaptörü değil, bilgisayarı da adaptörle birlikte servise almak gerekmektedir. İhtiyaç halinde adresinize teslimatı gerçekleştirilebilen her marka için farklı çeşitlilikte adaptörlerimiz, 1 yıl garanti kapsamındadır.

Open chat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by